27 червня 2017 року, напередодні свята Основного Закону держави, в м. Погребище відбулися урочисті збори з нагоди 21-ї річниці Конституції України за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників установ та організацій, громадськості району, місцевих ЗМІ.

  З вітальним словом виступив голова районної ради С. Волинський, який зазначив, що наша країна переживає нелегкі часи. Війна на Сході та реалії сьогодення вимагають реформ і змін у державі та українському суспільстві. Але усе залежить від нас.

  Від нашого порозуміння, консолідації, злагодженості і зкоординованості рішень та дій. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а належним чином виконуватиме свої обов’язки. І той політичний порядок, в якому житиме майбутнє покоління України, буде творінням нашої активності або нашої байдужості.

  За високий професіоналізм, активну участь у громадському житті району та з нагоди 21-ї річниці Конституції України кращих трудівників району нагороджено Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради та грошовими винагородами.

  За активну участь у розбудові громадянського суспільства, меценатську допомогу учасникам АТО Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради нагороджено Лісового Олексія Юрійовича - голова фермерського господарства «Дружба-Л» с. Гопчиця депутата Погребищенської районної ради 7 скликання.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації