10 липня 2017 року голова райдержадміністрації І.Вінник та голова районної ради С. Волинський провели щотижневу нараду за участі керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  З інформацією про підготовку до нового навчального року матеріально-технічної бази закладів освіти, ремонту котелень та закупівлі палива для них перед учасниками наради виступила начальника відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко.

  Головний лікар комунальної установи «Погребищенський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» І.Роздольський та головний лікар ЦРЛ В.Павліченко інформували про стан підготовки закладів охорони здоровя до роботи в осіньо-зимовий період.

  Погребищенський військовий районний комісар капітан О. Тригуб повідомив про основні завдання, які поставлено перед органами влади в Указі Президента України П.Порошенка від 7 липня 2017 року № 178 «Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України».

  В ході наради розглянуто ряд питань, які вимагають негайного вирішення, зокрема:

  • про оздоровлення дітей;
  • про внесення змін до графіку руху автобусів до ст.Погребище І;
  • про реалізацію виграних територіальними громадами району проектів чотирнадцятого обласного конкурсу розвитку територіальних громад.

  За підсумками обговорення піднятих питань дано ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації