25 липня відбулись похорони добровольця, колишнього бійця батальйону «Айдар» Віктора Супруна, який загинув напередодні внаслідок нещасного випадку.

  Попрощатись з відважним воїном-добровольцем біля оселі господаря зібрались окрім рідних та близьких, мешканці міста, сусіди, колишні найкращі друзі-однокласники, його побратими з батальйону та учасники АТО Погребищенського району.

  В траурній церемонії також взяли участь голова Погребищенської райдержадміністрації І.Вінник, голова районної ради С. Волинський та районний військовий комісар капітан О. Тригуб.

  Відкриваючи мітинг-реквієм міський голова А.Білик зазначив, що Віктор народився 30 вересня 1969 року в м.Погребище. З 1976 по 1985 роки навчався у Погребищенській восьмирічній школі №2. Після її закінчення здобув спеціальність теплотехнолога у Вінницькому політехнічному технікумі. Працював на різних підприємствах, зокрема Погребищенському цукровому заводі. Потім займався будівельно-ремонтними роботами, мав свій невеликий бізнес.

  З серпня 2014-го пішов добровольцем на Схід України захищати територіальну цілісність та незалежність Батьківщини. Через рік, після виконання свого військового обов’язку, звільнився в запас. Планував знову зайнятись будівельно-ремонтними роботами, щоб допомагати двом донькам – Марині та Вікторії.

  Районний військовий комісар капітан О. Тригуб у своєму виступі зазначив, що трагічні обставини загибелі Віктора не зменшують того факту, що у найважчі для суверенітету та територіальної цілісності України часи саме такі добровольці зупинили російського агресора на Сході України. І легендарний добробат «Айдар» на Луганщині підставив могутнє плече Збройним Силам України.

  Від побратимів, яких було десять, словами скорботи і підтримки, із закликами зберігати єдність та спільно боронити Україну до учасників мітингу-реквієму звернувся командир батальйону «Айдар» М.Петрушин. «При виконанні бойових завдань, Віктор проявляв велику хоробрість та відвагу. Він був людяний, добрий, відзивчивий. », - наголосив комбат.

  Земляки проводжали Віктора у скорботі, зі сльозами на очах та з молитвою щирою, яку відслужили священнослужителі УПЦ КП.

  Начальник відділу інформаційної діяльності, організаційної роботи
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації В.Старинчук