26 липня 2017 року відбулося засідання колегії Погребищенської райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації І.Вінник. В роботі колегії взяли участь голова районної ради С. Волинський, члени колегії райдержадміністрації, голови виконавчих комітетів місцевих рад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, представники громадських організацій.

  Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя та основні завдання на ІІ півріччя 2017 року інформувала начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації М.Нечипорук, яка зокрема зазначила, що в березні поточного року розпорядженням Кабінету Міністрів України затверджено 2 інвестиційних проекти, які заплановано реалізувати у 2017 р. за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку: 1 млн. грн. для продовження робіт по реконструкції Погребищенської школи №1. Виділено субвенцію з державного бюджету в сумі 400 тис. грн. на придбання меблів та парт для загальноосвітніх шкіл району.

  Вирішенню соціально-економічних проблем району сприяла участь територіальних громад в обласному конкурсі розвитку територіальних громад. Із 24 зареєстрованих проектів відібрано 8 громад – переможців із загальною вартістю проектів 2,1 млн. грн.

  Стабільно працювали впродовж року установи галузей охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури та спорту.

  Районними установами та організаціями з метою ефективного використання бюджетних коштів проведено 7 тендерних закупівель через систему ПРОЗОРО на суму 6,2 млн. грн. та 32 допорогові електронні закупівлі на суму 1,2 млн.грн. Сума економії бюджетних коштів становить по тендерним закупівлям 1,3 млн. грн., по допороговим - майже 155 тис .грн.

  Відкритим питанням залишається проведення реконструкції центральної площі в м. Погребище, яка вкрай потребує бути окрасою міста.

  На превеликий жаль, основною проблемою розвитку є: відсутність на території району працюючих промислових підприємств.

  Господарську діяльність здійснює ПСПП «Рось», виробництво якого займає незначну нішу та ТОВ «Юнашківський гранкар’єр», що є структурною одиницею дорожньо-будівельної корпорації «Онур»(Туреччина).

  Сьогодні, при підтримці місцевих фермерів, приватних підприємців нам вдається втілювати в життя хоч не все, але більшість із запланованого. Надалі виконання і перевиконання дохідної частини бюджету дасть змогу втілювати нові плани для поліпшення життя.

  Про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року йшлося в інформації начальника управління фінансів райдержадміністрації І. Медика. Він зазначив, що по доходах загального фонду за 6 місяців 2017 року виконано на 128,5 %, у порівнянні з 2016 роком за відповідний період фактичні надходження збільшились на 12027,0 тис. грн. (45,6%).

  Доходна частина районного бюджету по загальному фонду за 6 місяців 2017 року виконана на 115,9 % , або більше планових призначень на 2247,2 тис. грн., у порівнянні з 2016 роком за відповідний період надходження збільшились на 7385,8 тис. грн.

  Основним бюджетоутворюючим податком у районному бюджеті є податок з доходів фізичних осіб, який в структурі доходів загального фонду без трансфертів займає 99,4%, виконання становить 115,3%.

  Директор Погребищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т. Скарбовійчук та головний лікар КУ «Погребищенський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Погребищенської районної ради» інформували про надання соціальних та медичних послуг сім’ям учасників антитерористичної операції.

  Про реалізацію державної політики в галузі позашкільної освіти в районі доповіла З.Бутенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації.

  В.Пономаренко, завідувач сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації проінфомував учасників колегії про захист житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років йшлося в інформації завідувача сектору розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації І.Остапця.

  На засіданні також заслухано інформацію:

  • про стан роботи зі зверненнями громадян та контролю за виконанням документів органів влади вищого рівня та власних за І півріччя 2017 року;
  • про стан роботи з персоналом в районній державній адміністрації за І півріччя 2017 року;

  В обговоренні піднятих питань активну участь взяли голови місцевих рад району та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій. Дискусії, що виникали, стали наслідком суттєвого коригування проекту рішення.

  За результатами засідання колегії та прийнятих рішень головою райдержадміністрації І.Вінником дано відповідні доручення.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації