Минулого четверга увагу жителів та гостей міста привернули приготування та організація заходу «Майстри прославлені людьми і Богом», присвяченого землякам-ювілярам — Олександру Шульганю та Петру Пипі. Тематично оформлена сцена перед краєзнавчим музеєм імені Н. Присяжнюк, артисти у національних костюмах та, хоча й незначна, але зацікавлена глядацька аудиторія створили атмосферу свята.

  Зокрема, Петро Васильович, різьбяр із Андрушівки, відсвяткував 65-річний ювілей. Майстер зі сцени подякував своїй родині за підтримку та натхнення. Свого часу випадково спробував різьблення та вже майже 20 років цим займається. Надійною підтримкою у починаннях митця виступає дружина Вікторія, яка не залишила чоловіка на сцені і сьогодні, висловивши щирі слова на його адресу та пригадавши подробиці особистого життя.

  Ювілей у 50 років відсвяткував художник із Погребище О. Шульгань. Олександр Васильович більш детально зупинився на своїй творчості, розповідаючи про техніки, з яких розпочинав та які напрацьовує сьогодні. У ранніх роботах наслідував майстра народного декоративного живопису К. Білокур. Особливо полюбляє відтворювати на своїх полотнах красу рідного надросянського краю. Уже 12 років займається різьбленням. В планах — вдосконалити портретну техніку.

  Ювілярів привітала завідувач сектору культури та туризму райдержадміністрації Галина Кравчук, яка вручила митцям грамоти та цінні подарунки. Не залишились осторонь і представники міської ради в особі Л. Поліщук, яка відзначила майстрів грамотами за співпрацю з органами місцевого самоврядування.

  Пісенні вітання для ювілярів лунали зі сцени від З. Красуляк, О. Свиридюк, В. Погойдаш та М. Ільченко.

  За матеріалами районної газети «Колос»