Сьогодні, 4 серпня, Україна відзначає другу річницю Дня Національної поліції. Керівництво району та м.Погребище взяло участь в урочистому зібранні працівників Погребищенського ВП Калинівської ВП ГУНП України у Вінницькій області з нагоди Дня Національної поліції України яке відбулося 4 серпня 2017 року в приміщенні відділу.

  Начальник Погребищенського відділу поліції підполковник В.Гавриш з нагоди професійного свята зачитав привітання від начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Ю. Педоса, а також від себе особисто подякував особовому складу за особистий внесок у забезпечення виконання завдань з охорони правопорядку, нелегку та відповідальну роботу, сумлінну службу, вручив грошові винагороди.

  Вітаючи із професійним святом, голова райдержадміністрації І. Вінник, зокрема, наголосив, що працівники відділу з честю виконують свій громадянський обов’язок стоячи на захисті життя, честі і гідності мешканців Надросся та інтересів держави від протиправних посягань під час несення служби як в районі, так і в зоні АТО. Він разом із заступником голови районної ради І. Гордійчуком нагородили Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради і грошовими винагородами представників особового складу.

  Учасників заходу також привітали заступник голови районної ради І.Гордійчук, начальник відділу Калинівської місцевої прокуратури радник юстиції А. Проць, голова Погребищенського районного суду А. Бойко, міський голова А. Білик. Вони побажали працівникам відділу здоров’я на довгі та щасливі літа, благополуччя, успіхів у нелегкій, але надзвичайно важливій для всіх людей праці.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації