Районні урочистості за участі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, учасників АТО та їх сімей, трудових колективів, організацій та установ, політичних формувань та громадськості розпочалися біля районного кінотеатру ім. В.Терлецького м. Погребище з церемонії підняття Державного Прапору України головою райдержадміністрації І.Вінником.

  Іван Васильович у своєму виступі зазначив: «… Нелегко дісталася нам свобода – мільйони українців віддали своє життя в минулому, десятки віддають його сьогодні відстоюючи суверенність та територіальну цілісність країни на Сході. Тому всі повинні усвідомити: цінність Незалежності – безмірна, а процес становлення держави – тривалий і непростий. Нажаль вчетверте відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності України співпало з періодом, коли на сході нашої держави триває неоголошена Росією війна, війна саме за єдність, незалежність та право українців самим обирати своє майбутнє.

  Кращі сини своєї Батьківщини віддають - життя за мир та спокій на рідній землі..» Побажав всім доброго здоров’я, миру, злагоди і достатку. Щоб Бог охороняв Україну, Надроссянський край, кожну родину від незгод і усіляких негараздів. Кращих представників трудових колективів району нагороджено Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, облдержадміністрації та обласної Ради.

  Захід завершився концертом, підготовленим художніми колективами району.

  23-24 серпня 2017 року тематичні заходи до Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України відбудуться в усіх територіальних громадах району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації