2 роки Погребищенським районним центром соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді практикується проведення супервізії для фахівців з соціальної роботи, які працюють у територіальних громадах району.

  В основному це були наставницьки та планові супервізії. До фахівця виїжджали працівники центру й надавали консультації щодо організації робочого місця, планування роботи, візитів у сім”ї.

  Але у липні 2017 року центр вирішив піти дальше й спробував провести інтервізію. У цілому метод інтервізія можна пояснити як дружню підтримку та навчання.

  Інтервізія проводиться з метою отримання нового досвіду, профілактики професійного вигорання, а також допомагає відчути свою приналежність до професіоналів у своїй галузі та стати джерелом корисного досвіду для інших.

  Фахівців було поділено на 3 групи, розроблений графік проведення, підготовлені методичні матеріали, анкети.

  Фахівці із задоволенням ділились досвідом, демонстрували свої матеріали, отримували від колег відповіді на питання, що їх цікавили.

  Під час підведення підсумків усі учасники одностайно дали високу оцінку такій формі спілкування й висловили побажання зробити інтервізію систематичною.

  Директор РЦСССДМ Т. Скарбовійчук