Увага конкурс за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році

  Відповідно до положень ст.241 Бюджетного кодексу України, Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», оголошується конкурсний відбір інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок державного фонду регіонального розвитку у Вінницькій області.

  У конкурсному відборі беруть участь підготовлені в установленому законодавством порядку місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування інвестиційні проекти регіонального розвитку.

  У 2017 році бюджетні кошти спрямовуються на фінансування інвестиційних проектів регіонального розвитку, які:

  1) відповідають пріоритетам, визначеним у Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року, затвердженій рішенням 38 сесії обласної Ради 6 скликання від 24.06.2015 року № 893, Плані реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на 2016-2017 роки, затвердженому рішенням 4 сесії 7 скликання від 11.02.2016 року № 52;

  2) впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;

  3) підтримують добровільно об’єднані територіальні громади.

  Основними умовами відбору регіональною комісією інвестиційних проектів є їх відповідність таким критеріям:

  1) для інвестиційних проектів, які передбачають будівництво (реконструкцію) — наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектно-кошторисної документації;

  2) календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

  3) співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;

  4) спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.

  Для участі у конкурсному відборі заявники мають подати документи, визначені наказом Мінрегіону України від 24.04.2015 року №80 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку». Зокрема:

  1. Форму технічного завдання на інвестиційний проект регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

  2. Форму інвестиційного проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Обов’язковою умовою є розміщення зазначених документів на онлайн-платформі Мінрегіону dfrr.minregion.gov.ua та надання Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації ID технічного завдання та ID проекту.

  Для проектів будівництва та реконструкції також подаються завірені в установленому законодавством порядку копії наступних документів:

  1. зведеного кошторисного розрахунку;

  2. експертного звіту щодо розгляду проектів будівництва та реконструкції;

  3. нормативного акту (наказу, розпорядження, рішення сесії) про затвердження проектної документації;

  4. документів щодо форми власності (по об’єктах незавершеного будівництва - довідки про передачу об’єкту у комунальну власність);

  5. довідки про категорію складності об’єкту (від проектної організації/установи).

  Крім того, надається довідка про використання коштів по об’єкту та очікуваний залишок на 01 січня 2017 року.

  Узагальнену інформацію про інвестиційні проекти надавати за наведеною формою.

  Вказані документи подаються у паперовому вигляді з супровідним листом за підписом керівника заявника в 2-х примірниках у термін до 22 квітня 2016 року.

  Документи приймаються за адресою: м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 («Книжка»), приміщення Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації (8 поверх), каб.822.

  Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

  Телефон для довідок: 66-13-79.