30 серпня 2017 року за участю голови райдержадміністрації І.Вінника, голови районної ради С.Волинського, директорів та голів профспілкових комітетів, вчителів шкіл, методистів райметодкабінету, завідувачів дошкільних закладів району, керівників районних методичних об’єднань в приміщенні Погребищенської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. відбулася розширена серпнева колегія відділу освіти райдержадміністрації.

  Про підсумки роботи за 2016 – 2017 навчальний рік та завдання на 2017 – 2018 навчальний рік йшлося у доповіді начальника відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко. Вона зокрема зазначила, що настільною книгою освітян у новому навчальному році буде Концепція реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2019 року схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року №988. Основним завданням системи загальної середньої освіти району є забезпечення високої якості освіти й відповідності її потребам особистості та суспільства, яке реалізується у 27 загальноосвітніх навчальних закладах 449 вчителями, які у 2016-2017 навчальному році навчали 2517 учнів та 15 дошкільних навчальних закладах – 69 педагогічними працівниками, які працювали з 630 дошкільниками. У 12 загальноосвітніх навчальних закладах діяли підготовчі групи, 87 дітей пройшли підготовку до навчання в 1 класі.

  Керівник освіти району також окреслила основні завдання та напрями розвитку освітньої галузі району на 2017 – 2018 навчальний рік.

  Своїми думками щодо покращення навчально-виховного процесу перед освітянами району поділилася Л.Гриценюк - директор комунального закладу «Очеретнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області», завідувачка Спичинецького дошкільного навчального закладу Н.Ремарчук, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Л. Гарнага, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Погребищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Погребищенського району Вінницької області» Н Кобилянська.

  Голова райдержадміністрації І.Вінник привітав учасників колегії з початком нового навчального року, окреслив ряд пріоритетних завдань, які стоять перед владою щодо розвитку освітянської галузі району, зокрема, оптимізації шкільної мережі як чинника підвищення якості освітянських послуг у базових школах. Іван Васильович також звернув увагу на важливість патріотичного виховання серед учнівської молоді в умовах російської військової агресії та ідеологічної війни і висловив надію на відновлення миру і спокою на Сході держави.

  Голова районної ради С.Волинський долучився до привітань педагогів району із початком нового навчального року, озвучив напрямки діяльності депутатського корпусу районної ради щодо співфінансування освітянських програм, подякував за підготовку освітніх закладів до нового навчального року.

  За підсумками 2016 – 2017 навчального року кращим вчителям та педагогічним колективам за багаторічну сумлінну працю вручили грамоти відділу освіти райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації