Сьогодні в загальноосвітніх навчальних закладах Погребищенського району відбулися святкові заходи з нагоди Дня знань

  Щороку перший дзвінок сповіщає про початок занять у школах та про прекрасну мандрівку до країни Знань. Сьогодні 26 шкіл району вітали школярів, батьків, гостей з початком нового 2017-2018 навчального року. В освітніх закладів району розпочнуть навчання 2574 учнів, а з ними і 267 першокласники.

  Постійно переймаються проблемами освіти представники районної влади, депутатський склад органів місцевого самоврядування.

  У гості до школярів цього дня завітали батьки, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, керівники та представники суб’єктів господарювання, духовенство, представники місцевих ЗМІ.

 Голова Погребищенської райдержадміністрації І. Вінник побував на святі першого дзвоника у Дзюньківській ЗОШ І-ІІІ ст.. та подарував школярам спортивний тренажер. Вітаючи присутніх із святом, Іван Васильович подякував усім, хто брав активну участь у підготовці школи до нового навчального року та зазначив, що Революція Гідності та агресія Росії на Сході України згуртували націю та створили духовно нову державу. Він наголосив, що без патріотизму тільки зі зброєю, яка б вона досконала не була, ворога не перемогти. І тільки завдяки патріотично вихованим, освіченим, цілеспрямованим і працьовитим громадянам Україна переможе ворога та матиме гідне майбутнє, стане сильною та процвітаючою. Іван Васильович зачитав привітання від керівництва Вінницької області та побажав усім присутнім на святі миру та злагоди, вчителям та учням-наснаги у роботі, успіхів у навчанні, професійного задоволення й творчих здобутків.

  Директор школи О. Кобзар привітав учасників свята з початком навчального року та за здобутки в навчанні і вихованні підростаючого покоління, кращим педагогам закладу вручив Почесні грамоти Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації. Також дирекція школи похвальними листами відзначила кращих учнів школи.

  Із теплим напутніми словами та найкращими побажаннями до першокласників, випускників, педагогів та всіх присутніх звертались Дзюньківський сільський голова В.Яремчук, настоятель місцевого православного храму отець Віталій.

  Не обійшлося свято без привітань та подарунків для першокласників від суб’єктів господарювання, що працюють на території Дзюнківської територіальної громади. Від ТОВ ПК «Зоря Поділля» привітав зі святом учасників заходу В.Никитюк, а від ФГ «Колотуцького О.Л.» - Л.Колотуцький.

  Одинадцятикласники привітали першокласників подарунками та під оплески і звуки маршу завели на перший у їх житті урок.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації