4 вересня 2017 року голова райдержадміністрації І.Вінник провів щотижневу нараду за участі керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський поінформував про участь землевпорядників району у семінарі в м.Липовець, засідання штабу з підготовки до опалювального періоду, підготовку до сортування побутових відходів у м.Погребище.

  Про роботу призовної комісії та підготовку до чергового призову юнаків на строкову військову службу до лав Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України йшлося в інформації районного військового комісара капітана ЗСУ О.Тригуба.

  Начальник відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко доповіла про початок нового навчального року. Вона повідомила, що в 26 школах району до навчання приступили 2574 учні, з яких 261 пішли до першого класу.

  Про хід осінньо-польових робіт та сплати за оренду паїв сільгоспформуваннями, що працюють на території району, інформував В.Ільчук, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації. Він зазначив, що станом на 1 вересня 2017 року 43,8% орендодавцям району виплачена орендна плата.

  В ході наради розглянуто ряд актуальних питань, зокрема, про:

  • відзначення в районі Дня підприємця;
  • завершення облаштування приміщення призовної комісії;
  • обладнання приміщення архіву ЦНАПу;
  • підготовку проектно-кошторисної документації для перекриття Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ст.;
  • підготовку матеріалів на чергову сесію районної ради.

  За підсумками обговорення піднятих питань дано ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації