4 вересня 2017 року голова райдержадміністрації І.Вінник, голова районної ради С.Волинський вітали підприємців району з їх професійним святом.

  Голова райдержадміністрації І. Вінник у вітальному слові подякував підприємцям за їх плідну, відповідальну роботу, вагомий внесок у соціальний та економічний розвиток Погребищенського району, своєчасність та повноту сплати податків до бюджетів.

  Свої вітання на адресу представників бізнесу висловили також начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації М. Нечипорук та міський голова А. Білик та голова спілки підприємців району, представник бізнес - омбудсмена у Вінницькій області М. Бердиш.

  Керівники району нагородили кращих підприємців за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток підприємництва району за номінаціями, які здійснюють діяльність у сферах торгівлі, послуг, виробництва: «Бізнес – леді» - Княжук Валентина Сергіївна, «Кращий роботодавець» - Янівець Ярослав Васильович, «Успішний молодий підприємець» Вертецький Ігор Вікторович, «Кращий підприємець у наданні послуг» - Поліш Юлія Володимирівна, «Кращий підприємець у сфері виробництва» Ставнійчук Володимир Васильович, «Краще надання торгівельних послуг в сільській місцевості» - Вергелес Володимир Петрович, «Сумлінний платник податків» - Герасічкін Валерій Олександрович.

  Подарунками та грамотами міської ради за номінаціями «Найкращий кухар району» нагороджено Новіцьку Людмилу Іванівну та «Надійний перевізник» - Луценка Андрія Павловича.

  31 серпня 2017 року Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради нагороджено директора ТОВ «Стріт спорт Україна» Андрія Станіславовича Нікітішина.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації