11 вересня 2017 року з нагоди Дня фізичної культури і спорту керівництво району зустрілось із тренерами та викладачами фізичної культури ряду навчальних закладів і привітали з професійним святом та побажали усім фізичного здоров’я, олімпійського довголіття, плідної праці та досягнення нових звершень і перемог.

  Під час зустрічі було обговорено питання розвитку фізичної культури і спорту в районі, зміцнення спортивної бази Погребищенської ДЮСШа, тощо.

  За активну громадську діяльність у галузі фізичної культури і спорту, вагомий особистий внесок у популяризацію здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту голова райдержадміністрації І.Вінник та голова районної ради С.Волинський нагородили Грамотами районної державної адміністрації та районної ради і грошовими винагородами І.Василенка - тренера-викладача з тхеквондо ВТФ КЗ «Погребищенська районна дитячо-юнацька спортивна школа», В.Короля – викладача фізичного виховання Погребищенського ВПУ-42, В.Рудніцького – викладача фізичного виховання Погребищенського медичного коледжу, А.Школьного – викладача фізичного виховання КЗ «Гопчицька ЗОШ І-ІІІ ст. Погребищенської районної ради Вінницької області»

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації