Голова районної державної адміністрації. І.Вінник провів засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

  Про підготовку закладів району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду поінформували начальник відділу освіти райдержадміністрації З. Бутенко, головний лікар Погребищенської ЦРЛ В.Павліченко, заступник головного лікаря КУ „Погребищенський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Погребищенської районної ради” В.Криницька, завідуювач сектору культури та туризму райдержадміністрації Г.Кравчук.

  Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Г. Міщук повідомила про одержання дозволів Управління Держпраці на експлуатацію котлів потужністю 100 кВт та більше та проходження навчання з питань охорони праці відповідальними особами, операторами та машиністами (кочегарами) котелень. Вона зазначила, що в Погребищенському районному центрі зайнятості станом на 10.09.2017 року пройшли навчання 50 машиністів (кочегарів) котелень, до початку опалювального періоду планується навчання іще 33 машиністів (кочегарів) котелень та 10 операторів котелень.

  На засіданні районного оперативного штабу був присутній та
виступив з інформацією щодо оформлення актів готовності до опалювального періоду державний інспектор Державної інспекції з енергетичного нагляду у Вінницькій області Г. Шестаковський.

  За результатами роботи штабу прийнято відповідні рішення щодо усунення виявлених недоліків.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації