18 вересня 2017 року відбулось засідання оргкомітету з підготовки відзначення у Погребищенському районі Дня захисника України, яке провів голова райдержадміністрації І.Вінник.

  Начальник відділу інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації В. Старинчук поінформував про хід виконання Указу Президента України П.Порошенка від 14 2014 року №806 «Про відзначення Дня захисника України».

 Він ознайомив із основними положеннями розпорядження голови райдержадміністрації від 14 вересня 2017 року № 267 «Про відзначення в Погребищенському районі Дня захисника України».

  В ході обговорення визначено формати проведення у вересні-жовтні 2017 року низки заходів, зокрема, історико – патріотичного, культурно-мистецького, молодіжного спрямувань та скоординовано дії відповідальних осіб під час проведення районних урочистостей, які відбудуться у районному будинку культури.

  Підводячи підсумки засідання І.Вінник наголосив, що відзначення у Погребищенському районі Дня захисника України має відбутись на високому патріотичному рівні, гідного вшанування учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, учасників Революції гідності, ветеранів війни, членів сімей загиблих воїнів, борців за незалежність України усіх поколінь.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації