21 вересня 2017 року головою райдержадміністрації І.Вінником проведено нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад району за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій з питання захисту дітей в асоціальних сім’ях та сім’ях з складними життєвими обставинами.

  Після перегляду відеоматеріалу передачі «Говорить Україна» «Мої рідні: кати» (Чернігівська область) директор Погребищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т.Скарбовійчук окреслила шляхи вирішення соціально – проблемних питань, які було піднято в даному матеріалі.

  Наголосила на необхідності введення посад соціальних фахівців в кожній територіальній громаді.

  Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Л.Ганага ознайомила учасників наради із діяльністю органів опіки та піклування, пов’язаних із захистом прав дитини в рамках чинного законодавства.

  Про криміногенну ситуацію серед неповнолітніх та проведення профілактичної роботи серед учнівської молоді йшлося в інформації начальника Погребищенського відділення поліції Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області В. Гавриша.

  Головний лікар КУ «Погребищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» ознайомив із алгоритмом взаємодії органів опіки та піклування із закладами охорони здоров’я у вирішенні питань соціального захисту дітей.

  Підводячи підсумок наради голова райдержадміністрації І.Вінник наголосив, що держава в сучасних складних умовах виділяє значні кошти для дітей та даної категорії сімей і наше завдання на місцях проконтролювати їх використання в даній категорії сімей в інтересах дитини, адже майбутнє нації залежить від того, як влада та суспільство в цілому дбає про молоде покоління, тому підняті питання є одними із актуальних напрямків роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації