30 березня 2016 року голова районної державної адміністрації І Вінник та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій взяли участь у сході мешканців Дзюнькова.

  Голова Дзюньківської територіальної громади В.Яремчук звітувала про свою діяльність за 2015 рік. Вона зазначила, що в селі проживає 1121 мешканець, з яких 850 – доросле населення. У 2015 році народилось 7 немовлят, було зареєстровано 6 шлюбів. Проведено 13 сесій сільської ради.

  Кошти, серед яких значна частина були допомогою підприємців та орендарів, витрачались на соціально-економічний розвиток села, зокрема, капітальний ремонт водогону, ремонт доріг, заміну електромереж. На реконструкцію дошкільного закладу та придбання обладнання витрачено 131 тис. 84 грн. Також було виділено допомоги 18 тис. для 9 учасників АТО. Віра Іванівна подякувала всім мешканцям та орендарям за активну роботу при зборі допомоги для учасників АТО.

  Звітували про свою роботу перед учасниками зібрання також директор школи О.Кобзар та директор сільського будинку культури Н.Василюк, завідуюча філією сільської бібліотеки Н.Пазюн , завідувач Дзюньківської амбулаторії ЗПСМ В.Чмерук, дільничний інспектор капітан О.Мельничук та настоятель місцевого храму отець Віталій Кушнір.

  Перед жителями територіальної громади виступили орендарі земельних паїв: голова ФГ "Лан-П" с.Дзюньків П.Поліщук, голова ФГ Колотуцького О.Л.О.Колотуцький та представник ТОВ ПК «Зоря Поділля» Г.Осипенко, яка наголосила, що її структура надає найбільший відсоток за орендовані нею земельні паї – в залежності від строку на який укладено угоду, а саме: 10 років – 7.75%, на 20 років – 9,3%.

  Про порядок надання житлових субсидій на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги йшлося в інформації начальника відділу з призначення грошових допомог і компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Т.Процюк.

  У процесі обговорення мешканцями села піднімались питання децентралізації та можливого об’єднання Дзюньківської територіальної громади із Погребищенською, відновлення роботи цегельного заводу, проведення благоустрою села та ремонту доріг, порядку використання води із орендованого водоймища тощо.

  Голова районної державної адміністрації І.Вінник у своєму виступі детально охарактеризував переваги добровільного об’єднання громад, яке дасть змогу залучити додаткові державні кошти для розвитку об’єднаної громади, покращити надання адміністративних послуг. Іван Васильович також зупинився на питаннях контрактної служби, соціального захисту населення, розрахунків за здані в оренду майнові і земельні паї та ін.

  Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і громадськістю апарату районної державної адміністрації