2 жовтня 2017 року голова райдержадміністрації І.Вінник провів щотижневу нараду за участі голови районної ради С.Волинського, керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Завідувач сектору містобудування та архітектури – головний архітектор району В.Коріненко доповів про хід ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталось 21 вересня 2017 року в Погребищенському районі внаслідок якого постраждало 6 населених пунктів: с. Станилівка, с. Талалаї, с.Ординці, с. Левківка, с. Свитинці, с. Соснівка.

  Про роботу призовної комісії та підготовку до чергового призову юнаків на строкову військову службу до лав Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України йшлося в інформації районного військового комісара капітана ЗСУ О.Тригуба.

  Заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський поінформував про підготовку до наради з головами виконавчих комітетів місцевих рад району щодо формування бюджетів на 2018 рік відповідно до змін у питанні фінансування пільгових категорій громадян.

  В ході наради розглянуто ряд питань, зокрема про:

  • створення робочої групи з вирішення поточних питань, що виникають у земельній сфері;
  • підготовку до співбесіди голови райдержадміністрації в облдержадміністрації;
  • підготовку до Дня захисника України;
  • готовності до опалювального сезону;
  • стан оформлення субсидій.

  За підсумками обговорення піднятих питань дано ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації