3 жовтня 2017 року в Погребищенському районі відбулися урочистості з нагоди осіннього призову юнаків району до лав Збройних Сил України.

  Погребищенський військовий районний комісар капітан О. Тригуб у виступі зазначив, що до лав захисників Батьківщини цієї осені приєднається 20 юнаків Надросянського краю. Він подякував призовникам за патріотизм, активну громадянську позицію та закликав сумлінно вчитися військовій службі, з честю виконати свій почесний обов’язок.

  З напутнім словом до призовників звернувся голова райдержадміністрації І.Вінник, який наголосив: «Перед вами нелегке випробування, але я вірю в те, що саме ви без вагань захищатиме Незалежність держави, її суверенітет, територіальну цілісність, які вистраждані цілими поколіннями українців. Саме ви забезпечуватимете мир і спокій у нашій країні і наші майбутні покоління ніколи не зазнають тих страшних випробувань і втрат, що випали на нашу долю протягом проведення антитерористичної операції на сході України.» Іван Васильович подякував батькам за мужніх надросянських синів та побажав призовникам міцного здоров’я, успіхів у майбутній службі, справжньої армійської дружби, добросовісно виконувати свій священний обов’язок.

  Від районної державної адміністрації та районної ради юнаки отримали пам’ятні подарунки.

  Сумлінно виконувати почесний обов’язок громадянина України, гідно і вміло пронести службу пообіцяв від імені всіх призовників С.Сухий.

  Завершився захід святковим концертом, підготовленим учасниками художньої самодіяльності сектору культури і туризму райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації