5 жовтня 2017 року головою райдержадміністрації І.Вінником проведено нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад району за участі керівників районних установ та організацій, інженера-гідротехніка басейнового управління водних ресурсів р. Рось С. Васерука.

  У виступі Г. Міщук, заступника начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації йшлося про стан надання пільг населенню району, відшкодування Укрзалізниці вартості перевезення пільгової категорії громадян району за рахунок коштів місцевих бюджетів.

  Про оформлення в комунальну власність гідротехнічних споруд інформував заступник голови райдержадміністрації П. Шафранський та інженер-гідротехнік басейного управління водних ресурсів р. Рось С. Васерук.

  Про повноваження посадових осіб органів місцевого самоврядування вчиняти певні нотаріальні дії йшлося в інформації Р. Гончарука, завідувача сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації.

  І. Остапець, завідувач сектору розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, зосередив увагу присутніх на необхідності впорядкування територій населених пунктів в ході проведення двомісячника з благоустрою, який розпочався 1 жовтня 2017 року.

  Доповідачі відповіли на запитання, що виникли в ході наради.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації