5 жовтня 2017 року у районному кінотеатрі ім. В.Терлецького відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

  Слова вітань на адресу працівників педагогічної ниви району лунали від голови райдержадміністрації І. Вінника, голови районної ради С. Волинського, начальника відділу освіти райдержадміністрації З. Бутенко.

  Голова райдержадміністрації І. Вінник у своєму виступі зазначив: «Вчитель — найдивовижніша і свята професія. Для кожного з нас він був і залишається найближчою та найдорожчою людиною.

  Своєю самовідданістю, професіоналізмом, ви сприяєте становленню високоосвіченого покоління демократичної України. Ви - творці майбутнього нашої держави, її інтелекту. Ми в неоплатному боргу перед вами, бо неможливо повернути вчителю борг, як неможливо повернути борг матері за її недоспані ночі та материнську ласку».

  Іван Васильович побажав всім освітянам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів і задумів, особистого щастя, терпіння і мудрості, вдячних, розумних учнів, цікавих ідей і знахідок у роботі на освітянській ниві.

  Керівники району кращим представникам освітянської галузі Надросся вручили Почесні грамотами райдержадміністрації та районної ради і грошові винагороди.

  Начальник відділу освіти райдержадміністрації З. Бутенко кращим педагогам краю вручила грамоти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, районного відділу освіти та районної профспілки працівників освіти.

  На завершення урочистостей педагогів вітали пісенним букетом колективи та солісти художньої самодіяльності нашого краю.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації