9 жовтня у стінах місцевої школи №1 керівництво закладу та учнівство зустрічали гостей. Цього дня сюди завітав народний депутат України Руслан Демчак, голова райдержадміністрації Іван Вінник.

  На ганку школи народного депутата зустрічали начальник відділу освіти Зінаїда Бутенко та директор школи Тетяна Носова, які провели екскурсію-звіт коридорами навчального закладу, продемонструвавши відремонтовану актову залу, кабінет учнівського самоврядування та запевнивши що в подальшому закупівля парт для учнів.

  Відкриття оновленої спортивної зали було приурочене 117-річчю даного закладу освіти, тут гарний сучасний ремонт, та, як зауважив Руслан Євгенович:

  — Зал — пустий, тут немає спортивного інвентарю, та з часом ми все зробимо. Побільше цьому залу перемог. Підтверджуйте те, що ви школа №1 і не тільки на районному рівні, а і на обласному та Всеукраїнському.

  Свої вітальні промови висловили і голова райдержадміністрації Іван Вінник та очільниця районних освітян Зінаїда Бутенко, остання згадала і своє шкільне життя, яке теж було пов’язане із даним приміщенням.

  Учні школи, зокрема агітбригада «Старт», привітали гостей незвичайним та захопливим спортивним номером, який посів перше місце на обласних змаганнях «Молодь за здоровий спосіб життя».

  Після урочистого розрізання стрічки народний депутат першим закинув баскетбольний м’яч до корзини, як знак того, що зала готова до експлуатації.

  Уже при виході зі школи Руслан Демчак зустрів делегацію з Польщі, яка цими днями також відвідувала Погребищенську школу. В ході розмови представники двох держав обмінялися теплими словами, дійшовши згоди у тому, що «Ми — браття слов’яни, культури у нас схожі і співпрацювати маємо обов’язково».

  Далі дорога нардепа пролягла до Плискова, де встановили дитячий ігровий майданчик за кошти сільської ради та субвенції соціально-економічного розвитку. Тут відбулася зустріч Руслана Євгеновича із головою села Петром Вітруком та місцевою громадою, котрі подякували за такий подарунок плисківській малечі. Також була оголошена пропозиція і щодо забезпечення дозвілля молоді села, адже навпроти є прекрасне місце для спорудження спортивного майданчика для дорослих.

  В перспективі спорудження дитячих ігрових майданчиків планується у Дзюнькові, Кур’янцях, Морозівці, Новофастові та біля місцевого ДНЗ №3.

  За матеріалами районної газети «Колос»