23 квітня відбудеться Великодній ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції, продовольчих та товарів святкової тематики

  За підтримки обласної державної адміністрації та Вінницької міської ради 23 квітня 2016 року в м. Вінниці на площі біля ТЦ «ШОК» відбудеться Великодній ярмарок з продажу населенню сільськогосподарської продукції, продовольчих та товарів святкової тематики.

  У Великодньому ярмарку приймуть участь сільськогосподарські формування, фермерські господарства, птахокомбінати, суб’єкти господарювання у сфері виробництва продовольчих товарів, торгівлі, ресторанного господарства, підприємства споживчої кооперації, майстри народної творчості. Всього біля 150 суб’єктів господарювання.

  Населенню буде запропоновано широкий асортимент м'ясних та ковбасних виробів, курей, яєць, олії, молокопродуктів, хлібобулочних, макаронних виробів, борошна, крупи, плодоовочевих консервів, овочів та фруктів, а також товари сувенірної святкової тематики, писанки, гончарні вироби, плетені кошики, декоративні свічки, тощо.

  Учасникам ярмарку буде рекомендовано реалізація товарів за цінами на 10-15% нижче ринкових. Ярмарок розпочне роботу о 8-ій годині ранку.

  Суб’єкти господарюванню, які бажають прийняти участь у Великодньому ярмарку повинні подати заявку та отримати запрошення в Департаменті міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (м Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, каб. 801). Детальна інформація за телефоном 66-11-80.

  Такі ж ярмарки будуть проведені у містах та районних центрах області із залученням сільськогосподарських товаровиробників, переробних підприємств, торгівлі, ресторанного господарства та інших суб’єктів господарювання, про які буде повідомлено у місцевих засобах масової інформації.

  Крім того, напередодні Пасхи за православним календарем у Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати 27-29 квітня 2016 року буде проведено передсвятковий Великодній ярмарок із залученням до участі фірмової торгівлі, суб’єктів господарювання у сфері виробництва продовольчих товарів, товарів святкової тематики.

  Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації