12 жовтня 2017 року в кінотеатрі ім. В.Терлецького м. Погребище відбулися районні урочисті заходи з нагоди Дня захисника України за участі учасників АТО та їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів, організацій та установ, політичних формувань, учнівської та студентської молоді, громадськості району.

  У своєму виступі голова райдержадміністрації І. Вінник зазначив: « Це свято тих, хто під свист ворожих куль та градів боронить українське сьогодення, тих, хто ладен ціною колосальних зусиль будувати українське завтра, і тих, хто жодного разу не піддавав сумніву українське майбутнє».

  У вітальному слові Іван Васильович привітав усіх присутніх із Днем захисника України, святом Покрови та побажав міцного здоров’я, добра, миру, щастя, щоб Божа Матір була прихильною до кожної надроссянської родини, до нашої рідної України.

  Голова райдержадміністрації І. Вінник та голова районної ради С. Волинський вручили батькам загиблих учасників АТО Почесні грамоти та грошові винагороди від райдержадміністрації та районної ради за сумлінне виконання батьківських обов’язків і з нагоди Дня захисника України. Також учасників АТО, волонтерів Погребищенського району І. Романюка та О. Миколаєнка відзначено Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, грошовими винагородами.

  Комісар Погребищенського районного військового комісаріату капітан О. Тригуб наголосив на тому, що сьогодні Україні як ніколи потрібне потужне військо. Фактично українська армія постала з небуття і змогла протистояти третій в світі за потужністю військовій машині.

  Грамотами районного військового комісаріату за військову доблесть, відвагу, виявлені під час виконання бойових завдань, захисті державного суверенітету та цілісності України нагороджено військовозобов’язаних, призначених в оперативний резерв І черги військових частин ЗСУ. За добросовісне виконання обов’язків, пов’язаних з веденням військового обліку, забезпечення оповіщення, мобілізаційного ресурсу нагороджено керівників ряду підприємств, установ, організацій та територіальних громад району.

  Захід завершився концертом художніх колективів району. 12-17 жовтня 2017 року тематичні заходи до Дня захисника України проходитимуть в усіх територіальних громадах району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації