14 жовтня 2017 року в м.Погребище відбулася урочиста хода, покладання квітів до пам’ятних знаків захисникам України та мітинг біля Козацького Хреста «Борцям за волю України».

  В заходах взяли участь учасники антитерористичної операції, ветерани війн, рідні воїнів, керівництво району та міста, представники трудових колективів підприємств, організацій та установ, депутати районної та міської рад, студентська та учнівська молодь.

  Учасники заходу пройшли урочистою ходою від центру м.Погребище до Козацького Хреста «Борцям за волю України».

  У цей день ми вшановуємо тих, хто боровся за нашу свободу та по сьогоднішній день відстоює незалежність нашої Батьківщини.

  Квіти було покладено до Монумента Слави та Алеї Слави, пам’ятних знаків «Героям Небесної Сотні» та воїнам – афганцям, ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

  Після покладання квітів до Козацького Хреста «Борцям за волю України» відбувся мітинг.

  Перед учасниками заходу виступили голова районної ради С.Волинський, комісар Погребищенського районного військового комісаріату О.Тригуб, голова громадської організації «Спілка учасників АТО та інших бойових дій Погребищенського району» М.Маценко. Вони привітали учасників заходу із святом, відзначаючи, що захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну. Побажали усім міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, успіхів у повсякденному житті, добра і миру та процвітання Європейській Україні.

  Священник Української Православної Церкви Київського Патріархату о.Петро відслужив молебень за захисників України та встановлення миру на нашій землі.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації