26 жовтня 2017 року відбулося засідання колегії Погребищенської райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації І.Вінник.

  Про підсумки соціально-економічного розвитку району за ІІІ квартал та основні завдання на ІV квартал 2017 року інформувала начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації М.Нечипорук, яка зокрема зазначила, що постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 463 затверджено перелік об’єктів,

на які виділяються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 2 276 млн.грн., згідно з яким придбано медичні ліжка в ЦРЛ (479,7 тис.грн.), медичне обладнання в ЦРЛ (185 тис.грн.), меблі для загальноосвітніх шкіл району (800 тис.грн.), автомобіль для сімейного лікаря (266 тис.грн.), на будівництво водогону с. Розкопане (400 тис.грн.), придбання музичних інструментів для музичної школи на 185 тис.грн., придбання дитячого ігрового майданчика в с. Плисків 59 тис.грн.

  В жовтні цього року виділено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі – 644,8 тис. грн. За рахунок коштів субвенції заплановано встановити 5 дитячих майданчиків на суму 295 тис.грн. в селах Курянці, Дзюньків, Новофастів, Морозівка та Погребищенському ДНЗ №3, на будівництво водопровідних мереж в с. Левківка та с. Надросся по 150 тис.грн. кожній громаді та на придбання телевізорів для Погребищенської ЗОШ №1 I-III ст. в сумі 49,7 тис.грн. Згідно з планом асигнувань до виділеної субвенції виділено співфінансування з місцевого бюджету в сумі 247 тис.грн.

  За рахунок участі в екологічному конкурсі Погребищенська центральна районна лікарня отримає з державного бюджету 2 110 тис.грн. на проведення реконструкції очисних споруд, співфінансування з районного бюджету виділено в сумі 240 тис.грн.

  Станом на 1 жовтня 2017 року в районі проведено 82 закупівлі через електронну систему ProZorro. Здійснення закупівель через систему ProZorro дозволило закладам району зекономити 1,8 млн. грн.

  Центром надання адміністративних послуг райдержадміністрації за 9 місяців 2017 року надано 20088 адміністративних послуг.

  В районі розпочато реалізацію масштабного проекту по спорудженню центрів по виробництву альтернативної сонячної енергії. Зокрема, розпочато проектно – вишукувальні роботи на територіях Плисківської та Білашківської сільських рад, в яких і зареєстровані юридичні особи.

  Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року йшлося в інформації начальника управління фінансів райдержадміністрації І. Медика. Зведений бюджет району за 9 місяців поточного року виконано на 124,9%, додатково надійшло понад 15,5 млн.грн.. Бюджети територіальних громад району виконано на 128%, додатково надійшло майже 5,3 млн. грн.

  Р. Маленко, головний спеціаліст сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації проінформувала учасників колегії про стан дотримання законодавства з питань протидії корупції в органах державної влади району та зазначила, що станом на 01.10.2017 року фактів корупційних правопорушень в районі не виявлено.

  Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. Т. Скарбовійчук інформувала про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 р. №1094 «Про затвердження Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, на період до 2017 року», підсумки кампанії з оздоровлення та відпочинку дітей і молоді в літніх таборах. Вона повідомила, що на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 150 осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

  Про готовність підприємств та організацій району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років йшлося в інформації завідувача сектору розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації І.Остапця. Він повідомив, що опалювальний період в усіх закладах соціально-культурної сфери станом на 25.10.2017 року розпочато.

  Підводячи підсумок роботи колегії голова райдержадміністрації І.Вінник акцентував увагу присутніх керівників бюджетних установ, організацій на активізації робіт із використання субвенцій до завершення бюджетного року

  За результатами засідання колегії та прийнятих рішень головою райдержадміністрації І.Вінником буде прийняте розпорядження.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації