Керівництво райдержадміністрації 26 жовтня 2017 року взяло участь у зустрічі народного депутата України Р.Демчака з освітянами району. Р.Демчак ознайомив учасників заходу з новаціями Закону України «Про освіту», який є базовим у законодавчому забезпеченні освіти. Його ухвалення надало можливість продовжити роботу над спеціальними законами реформи галузі освіти: «Про дошкільну освіту», «Про середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про професійну (професійно-технічну) освіту», «Про вищу освіту», а також створення закону «Про національну систему кваліфікацій».

  У заході також взяли участь головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації О.Лемещенко, юрист-консультант Вінницької обласної організації працівників освіти і науки О. Кутик.

  Ключові зміни Закону України «Про освіту» в презентації підготовленої із використанням матеріалів Міністерство освіти і науки України.

  На завершення зустрічі відбулось обговорення питань, якими цікавились освітяни. http://demchak-ruslan.com.ua/pub_…/2017_zakon_pro_osvitu.pdf

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації