25 жовтня 2017 року у приміщенні управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, на виконання Обласної комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року, за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Філософія Серця» проведено тренінг соціального проекту з фінансової грамотності «FinIQ International»: сім’я-2017, для багатодітних та малозабезпечених сімей, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, та сімей інших пільгових категорій.

  У тренінгу взяли участь 5 багатодітних сімей, фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення.

  Метою проекту було підвищення коефіцієнту фінансового інтелекту в родинах. Даний соціальний проект допоміг учасникам отримати навики щодо ведення сімейного бюджету в сучасних умовах.

  Головний спеціаліст з питань сім`ї та молоді управління праці та
соціального захисту населення райдержадміністрації А.Круторог