Життя людини — це найбільша святиня. Це дарунок долі, яким людина має мудро та розважливо розпорядитися. Незважаючи на те, що інколи настають важкі часи, у житті також є безліч приємних речей, які ми маємо цінувати.

  27 жовтня сота осінь завітала до Параски Кіндратівни Заріцької, жительки села Дзюньків. Цього дня привітати ювілярку прийшли представники райдержадміністрації Леся Фроєско та місцевої влади Віра Яремчук, керівник фермерського господарства «Колотуцького» Олександр Колотуцький та найрідніші — діти, онуки, правнуки, праправнуки.

  Вітання Параска Кіндратівна приймає сидячи поруч із своїми доньками Катериною та Марією. Вона зодягнена у вишиванку, зосереджена та привітна, уважно слухає, що їй бажають. Яскравими квітами, кульками та українськими піснями прийшов привітати її і вчительський колектив «Розмай», котрий виконав цілу концертну програму. Не зайвим було виконання улюбленої пісні ювілярки «Ніч яка місячна», а ще, на замовлення Олександра Колотуцького — «Многая літа».

  Іменинниця, рада гостям у своїй хаті, ділиться миттєвостями свого життя, адже за прожитий вік було усього і радості, і горя. Вона втратила чоловіка, коли меншій доньці було лише 5 місяців, сама змушена була виховувати дітей та випускати їх у світ. Була мамою і для хлопчика-сироти, який деякий час (до служби в армії) проживав із нею та її доньками. Бачила голод та війну, а сьогодні переймається і тим протистоянням, що відбувається на сході нашої країни.

  Найбільшим щастям ювілярки є велика, дружна родина, члени якої зібралися цього дня у її господі та влаштували своїй бабусі свято з подарунками, квітами, короваєм, гостями та навіть запросили оператора, аби зафільмувати цей день для наступних поколінь.

  Здоров’я Вам міцного, Параско Кіндратівно, миру та благополуччя!

  Оксана ОСЮКОВА, районна газета «Колос»