І.Вінник провів міжвідомчу нараду з питання проведення призову на строкову військову службу та службу за контрактом

  З ініціативи голови Погребищенської райдержадміністрації І.Вінника 31 березня 2016 року відбулась міжвідомча нарада з питання забезпечення призову на строкову військову службу, службу за контрактом у 2016 році та координації дій райвійськкомату, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та правових органів.

  В нараді взяли участь голова Погребищенської районної ради В.Павлюк, Погребищенський військовий районний комісар капітан О. Тригуб, прокурор Калинівської місцевої прокуратури юрист 1 класу Р.Гаврилюк, начальник Погребищенського ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області підполковник поліції С. Бондаренко, заступник директора з навчально-виробничого процесу Погребищенського ВПУ-42 В.Демиденко.

  В ході проведення наради проаналізовано стан та організацію медичного забезпечення призову громадян, обговорено питання проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед молоді щодо належного їх ставлення до військового обов'язку. Також розглядалося питання щодо ведення військового обліку в населених пунктах Погребищенського району та порядку оповіщення, розшуку військовозобов’язаних призовників.

  За результатами обговорення піднятих питань вироблено алгоритм проведення оповіщення громадян, які підлягають призову на строкову військову службу та шляхи підвищення ефективності інформаційно - роз’яснювальної роботи щодо залучення бажаючих для проходження військової служби за контрактом. Вирішено, що Погребищенський військовий районний комісар капітан О. Тригуб зустрінеться із випускниками ВПУ-42 та медичного коледжу з питання умов проходження контрактної служби, роз’яснення соціальних гарантій та переваг, які отримають юнаки і дівчата вразі зарахування на контрактну службу.

  Підсумовуючи нараду голова райдержадміністрації І.Вінник наголосив на необхідності виконання завдань під час проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу відповідно до Указу Президента України П. Порошенка від 30 березня 2016 року №122 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році» та службу за контрактом у 2016 році.

  Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і громадськістю апарату районної державної адміністрації