З 4 по 24 квітня в районі проходитиме районний етап ХІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

  Метою акції є збір коштів для закупівлі реанімаційного медичного обладнання. Обстеження на устаткуванні, що було закуплено в результаті Благодійної акції «Серце до серця» проводиться безкоштовно.

  Минулого року у Погребищенському районі вдалося зібрати 3925,15 грн. Дані кошти було передано для закупівлі реанімаційного обладнання для надання невідкладної медичної допомоги дітям, збереження їх здоров’я, забезпечення доступу дітей до високоякісних медичних послуг.

  Організацію проведення на території району XI Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» забезпечує сектор з питань сім’ї,молоді та спорту райдержадміністрації та утворений згідно розпорядження голови районної державної адміністрації організаційний комітет з підготовки та проведення у 2016 році районного етапу ХІ Всеукраїнської акції «Серце до серця».

  Протягом трьох тижнів волонтери збиратимуть кошти в одноразові опломбовані скриньки. По закінченню акції скриньки розкриваються і гроші рахуються у банківському відділенні, після чого кошти будуть перераховані на єдиний банківський рахунок ВБФ «Серце до серця».

  При бажанні, благодійники можуть перерахувати кошти самостійно на р/р 2600501306399 в Ощадбанку, МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227. Вкажіть, будь ласка в найменуванні платежу Погребищенський район.

  Завідувач сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації І. МАХНАЧОВА