21 листопада 2017 року, відповідно до районного плану заходів з підготовки та відзначення в Погребищенському районі у 2017 році Дня Гідності та Свободи, керівництво району, колективи установ та організацій району, депутати районної ради, учнівська молодь, громадськість міста поклали квіти та взяли участь у мітингу біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у м. Погребище.

  Голова райдержадміністрації І. Вінник у своєму виступі зазначив, що День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. «Євромайдан» об’єднав весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, боротьбі за людську та національну гідність громадян України. Побажав усім добра, злагоди і непохитної віри у те, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього підростаючого покоління.

  Небесну Сотню та всіх, хто загинув за ідеали свободи, відстоюючи суверенітет і територіальну цілісність України, вшанували хвилиною мовчання.

  Свій авторський тематичний вірш прочитала учасниця художньої самодіяльності, поетеса клубу селища Погребище Перше Р.Лісова, пісню «Мамина молитва» присутнім подарувала солістка районного будинку культури М.Ільченко,

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації