28 листопада 2017 року голова райдержадміністрації І.Вінник відвідав Погребищенський військомат та зустрівся із призовниками до лав Збройних Сил України та їх рідними.

  «Саме ви забезпечуватимете мир і спокій у нашій країні, захищатиме незалежність держави, її суверенітет, територіальну цілісність, які вистраждані цілими поколіннями українців»,- наголосив Іван Васильович. Подякував юнакам за патріотизм, активну громадянську позицію, побажав міцного здоров’я, щоб у щоденному армійському житті їх оберігала материнська молитва та зігрівали спогади про батьківську домівку і вручив їм пам’ятні подарунки.

  Погребищенський військовий районний комісар О. Тригуб відмітив, що сьогодні молодих юнаків відправляємо проходити службу в Українській армії, адже це серйозна школа, вона допоможе сформувати відповідальність, самостійність, дисциплінованість. Він закликав сумлінно вчитися військовій справі, з честю виконати свій почесний обов’язок.

  Керівник району та військовий комісар також із словами вдячності звернулися до батьків хлопців за те, що вони виховали справжніх патріотів, захисників України та побажали всім міцного здоров’я.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації