4 грудня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський провів нараду за участі голови районної ради С.Волинського, керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації. Він акцентував увагу керівників районних служб, організацій та установ на підготовці до співбесід щодо підсумків роботи за 2017 рік та планування роботи на 2018 рік.

  Про виконання бюджетів усіх рівнів йшлося в інформації начальника управління фінансів райдержадміністрації І.Медика.

  Начальник управління Державної казначейської служби України у Погребищенському районі З. Герасимович поінформувала про заходи, які необхідно вжити державним та комунальним установам для переходу на дистанційне обслуговування казначейською службою та подачу звітності в електронному вигляді з 1 січня 2018 року.

  Керівники медичної галузі району поінформували про стан вакцинації від сказу та потреби у вакцині на 2018 рік у зв’язку із різким збільшенням кількості виявлених заражених диких тварин в районі.

  В ході наради також розглянуто питання про:

  • освоєння державних коштів та коштів з обласного, районного бюджету;
  • стан виділення земельних ділянок для учасників АТО;
  • інвентаризацію доріг місцевого значення;
  • підготовку матеріалів на чергову «бюджетну» сесію районної ради;
  • підготовку до відзначення в районі Дня місцевого самоврядування та Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;
  • підвищення орендної плати за паї;
  • підписку на районну газету «Колос».

  За підсумками обговорення піднятих питань дано ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації