З нагоди відзначення Дня Сухопутних військ України 12 грудня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося вручення відзнаки Генерального штабу Збройних Сил України «Учасник АТО» звільненим з військової служби у запас військовослужбовцям, призваним протягом 4,5 черг мобілізації.

  У заході взяли участь учасники АТО - мешканці Погребищенського району, перший заступник голови райдержадміністрації П Шафранський, заступник голови районної ради І.Гордійчук, керівництво Погребищенського військового комісаріату, районні ЗМІ.

  Звертаючись до учасників АТО, перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський подякував за виконаний обов’язок, наголосив на особистому внеску кожного із демобілізованих військовослужбовців у справу захисту України від зовнішнього агресора. Він зазначив, що вирішення питань соціального захисту та підтримка демобілізованих учасників АТО є для районної влади одним із першочергових завдань, зокрема, районною радою прийнято Комплексну цільову програму підтримки учасників АТО, членів їх сімей, а також сімей загиблих та інших верств населення, які потребують соціального захисту. Петро Петрович побажав миру, добра, щастя, міцного здоров’я та впевненості в завтрашньому дні.

  Комісар Погребищенського районного військового комісаріату О. Тригуб подякував учасникам АТО за те, що вони відгукнулися за першим покликом Вітчизни, ризикуючи найдорожчим – життям, гідно виконували свій обов’язок, відстоюючи єдність і цілісність нашої держави та вручив нагрудні знаки та посвідчення 30 звільненим у запас з військової служби учасникам АТО: Ю.ГАВРИЛЮКУ, Б.ДРОБОВИЧУ, О.ТРИГУБУ, М.МАЦЕНКО, В.ПАВЛИКУ, М.СТИРТІ, М.РОМАНЕНКО, С.ЛАПІ, В.ПОЛІЩУКУ, В. ІЛЬЇНУ, В.КЛЕПУСУ, С.ЛАПКО, В.ПИВНЮКУ, П.ЧИГИРУ, Р.НІКОЛАЄНКО, С. ІВАНОВУ, М.КАПУСТІНУ, В. КАЦАПУ, С. КОЗАЧУКУ, А.ОНИЩУКУ, О.ЗІНЧЕНКО, В.КОВАЛЬЧУКУ, О.КОЗАКУ, В. КОРОЦІНСЬКОМУ, О.КРУТОРОГУ, А.КУКСІ, В. МІЩУКУ, І.МУКОМЕЛІ, О.ПІЗНЯКУ, В.ПІСНЯКУ.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації