Всеукраїнський тиждень права в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

  Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149 з 04 грудня 2017 року, відзначався Всеукраїнський тиждень права, приурочений до Дня прав людини.

  В рамкам проведення «Тижня права» управлінням праці та соціального захисту населення було проведено певну роботу, а саме:

  1. начальником Управління та заступниками було проведено індивідуальні прийоми громадян де, в межах компетенції, надавалась правова інформаційна допомога всім відвідувачам. Переважна більшість питань стосувались правових аспектів участі в антитерористичній операції на сході України та забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб.
  2. в Управлінні працює «гаряча лінія», скориставшись якою громадяни можуть отримати відповіді на питання стосовно надання соціальних послуг.

  Громадяни, які звертаються в Управління систематично отримують кваліфіковані консультації та роз’яснення по питаннях, які стосуються дотримання вимог Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб”, ходу виконання комплексних програм, які передбачають медичну та матеріальну допомогу учасникам антитерористичної операції та іншим верствам населення, що потребують соціального захисту.

  Н.Кулеша, завідувач сектору державних соціальних інспекторів
управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації