14 грудня 2017 року відбулося урочисте вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та членів сімей померлих, що проживають в Погребищенському районі за участі голови райдержадміністрації І. Вінника, міського голови А. Білика, причетних керівників організацій та установ міста.

  З вітальними словами до присутніх звернулися голова райдержадміністрації І.Вінник та міський голова А. Білик.

  Голова райдержадміністрації І.Вінник, звертаючись до земляків-ліквідаторів, наголосив: «…Сьогодні ми віддаючи шану вам, - учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, схиляємо голову перед пам’яттю загиблих героїв та віддаємо дань пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи перш за все українців, а також народів інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям…». Побажав всім міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Щоб завжди поруч була людська подяка за добрі справи.

  Десятьом ліквідаторам вручено Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради і грошові премії.

  Підіймалися питання по соціальному захисту, медичному обслуговуванню, виділенні земельних ділянок учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Надано вичерпні відповіді на всі запитання, що виникали у чорнобильців.

  Захід завершився концертом, підготовленим художніми колективами району.

  До пам’ятного знаку чорнобильцям учасниками зібрання покладено квіти, пам'ять загиблих ліквідаторів вшановано хвилиною мовчання.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації