На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 листопада 2017 року №842 «Про обласну комісію з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації» головою Погребищенської районної державної адміністрації видано розпорядження про районну Комісію.

  1 грудня 2017 року відбулося засідання районної комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації. Обговорено питання придбання житла для дитячого будинку сімейного типу з метою максимального влаштування дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  7 грудня 2017 року відбулося друге засідання районної Комісії, на якому розглядалося питання придбання в районі соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

  У засіданнях взяли участь керівники організацій та установ району, голова Погребищенської міської ради, представники громадськості, ЗМІ.

  Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 12 грудня 2017 року №895 «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік» при розподілі субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації Погребищенському району виділено 2175,900 грн. на придбання житла для дитячого будинку сімейного типу і соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

  Документи знаходяться у нотаріуса для проведення відповідних нотаріальних дій щодо прийняття об’єктів у комунальну власність.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації