19 грудня – День Святого Миколая, одне із найулюбленіших, найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що заповняє наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками. У цей день кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому. Кажуть, у кожній дорослій людині живе маленька дитина, ми згадуємо про це на свята, особливо, на новорічні. Їх розпочинає День Святого Миколая Чудотворця, який в християнській традиції є уособленням благодійності.І скільки б років нам не було – ми чекаємо на святкові урочистості, несподіванки і, звичайно, на подарунки.

  Однак найбільше прагнуть дива, здійснення мрій, очікують дарунків діти, бо вони щиро вірять у те, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити давню заповітну мрію.

  19 грудня голова райдержадміністрації Іван Вінник відвідав і привітав зі святом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу і прийомних сім’ях; вручив солодощі і побажав здоров’я, добра, миру і здійснення усіх дитячих мрій.

  Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Гарнага Л. Б.