20 грудня 2017 року у Державній пожежно-рятувальній частині №26м.Погребище відбулась урочиста передача спеціального обладнання для бійців ДСНС Вінницького гарнізону, яке було закуплено за кошти субвенцій, що виділені органами державної влади та місцевого самоврядування району у 2017 році. Загалом завдяки виконання «Програми поліпшення пожежної та техногенної безпеки на 2016-2020 р.р». на потреби рятувальників Погребищенського району з сільських, міського та районного бюджетів було виділено біля 200 тисяч гривень. Їх було спрямовано на закупівлю апаратів захисту органів дихання та повнолицьових масок до них, а також літнього та зимового одягу для особового складу.

  Перший заступник голови Погребищенської райдержадміністрації П.Шафранський, голова Погребищенської районної ради С.Волинський та міський голова м. Погребище А.Білик під час виступів подякували працівникам служби порятунку за добросовісне виконання своїх обов’язків та зазначили, що й надалі сприятимуть тому, аби в особового складу районної Державної пожежно-рятувальної частини №26 м. Погребище оновлювалось спеціальне обладнання та зміцнювалась матеріально-технічна база. Напередодні новорічних та Різдвяних свят вони побажали особовому складу підрозділу всіляких гараздів.

  В свою чергу виконуючий обов'язки начальника Головного управління ДСНС України у Вінницькій області О. Андрущенко подякував керівництву району і м. Погребище за надану допомогу та зауважив, що процес оновлення матеріально-технічного забезпечення районних підрозділів триватиме й надалі. Нове майно та обладнання використовуватиметься співробітниками Служби порятунку «101» за призначенням та дасть змогу більш ефективно виконувати поставлені завдання, а також підвищить захищеність особового складу під час виконання завдань за призначенням. Він також приєднався до привітань керівництва району та м. Погребище з нагоди наступаючих новорічних та різдвяних свят.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації