19 грудня 2017 року голова райдержадміністрації І.Вінник провів засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Про забезпечення ефективної роботи шкільних навчальних закладів району в період зимової негоди та надання права директорам шкіл самостійно визначати режим роботи шкіл на період негоди 19-21 грудня 2017року, роботу соціальних служб району з певною категорією населення, яка потребує допомоги у період негоди інформував перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський.

  Головний лікар ЦРЛ В.Павліченко доповів про посилення заходів щодо профілактики грипу та інших гострих респіраторних інфекцій.

  В ході засідання також заслухано питання:

  • про стан проведення технічної інвентаризації та стан утримання захисних споруд цивільного захисту згідно чинного законодавства;
  • про затвердження Переліку потенційно небезпечних об'єктів району та Переліку об'єктів Погребищенського району, які підлягають обладнанню автоматизованою системою раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення;
  • про затвердження Плану роботи Районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2018 рік.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації