Під таким гаслом 31 березня 2016 року з ініціативи відділу освіти райдержадміністрації та дирекції Вищого професійного училища №42 м.Погребище було проведено семінар-нараду директорів шкіл на базі училища.

  Учасниками заходу стали директори шкіл району, головні спеціалісти відділу освіти, методисти районного методичного кабінету, працівники училища.

  Нараду-семінар розпочала начальник відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко, яка наголосила на тому, що училище є продовженням започаткованих у школі процесів формування особистості, творцем її подальшого трудового шляху.

  Директор ВПУ №42 С.Огородник провів екскурсію та презентував навчально-виробничу базу закладу. У своєму виступі директор училища акцентував увагу на важливості та перспективності здобуття робітничих професій. Для досягнення цього у навчальному закладі створені сприятливі умови, а саме: обладнені сучасними технічними засобами навчальні кабінети, майстерні, бібліотека, кабінети психологічної служби. Особливо вразила учасників заходу навчальна кімната для війської підготовки учнів – майбутніх захисників Батьківщини.

  Під час підведення підсумків семінару-наради начальник відділу освіти З.Бутенко наголосила на тому, що профорієнтація учнів випускних класів є важливою складовою, оскільки допомагає особистості у правильному виборі майбутньої професії.

  Н.Садова, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації