10 січня 2018 року головою райдержадміністрації І.Вінником проведено нараду з головами виконавчих комітетів сільських рад району, керівниками сільськогосподарських підприємств району, районних установ та організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації з питань використань земель державної та комунальної власності та розгляд змін в законодавстві.

  Про розробку та реалізацію районної програми по ремонту доріг загального користування інформували перший заступник голови райдержадміністрації П. Шафранський та керівник райавтодору В. Янчук.

  З питання підписання додаткових угод до договорів оренди земель державної та комунальної власності та про зміни, що вносяться до Типового договору оренди землі виступили перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський та начальник відділу у Погребищенському районі головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Д. Мельничук. Крім того, обговорено питання укладання соціальних угод, що дасть змогу отримати додатковий фінансовий ресурс у наповненні місцевих бюджетів для спрямування їх на вирішення соціальних питань.

  Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В.Ільчук довів до відома присутніх інформацію про порядок розробки агрохімічних паспортів земельних ділянок.

  Міському та сільським головам наголошено на необхідності проведення на початку року загальних зборів громадян з обговорення питань соціально-економічного розвитку територій за участі суб’єктів господарювання.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації