7 квітня 2016 року голова районної державної адміністрації І.Вінник та голова районної ради В.Павлюк провели робочу нараду з посадовими особами місцевого самоврядування Погребищенського району.

  Про роботу в територіальних громадах району щодо відбору кандидатів на службу за контрактом, виконання завдань під час проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу відповідно до Указу Президента України П. Порошенка від 30 березня 2016 року №122

«Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році» йшлося в інформації військового комісара Погребищенського РВК О.Тригуба.

  Голова районної ради В.Павлюк проаналізував стан справ із участю територіальних громад у конкурсах, грантах, проектах, зокрема, про участь в конкурсному відборі інвестиційних проектів за рахунок коштів державного регіонального розвитку.

  Про співпрацю та проведення роботи з обліку та надання необхідної допомоги сім’ям мобілізованих на військову службу у особливий період йшлося в інформації директора РЦСССДМ Т. Скарбовійчук.

  Виконуючий обов’язки начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації поінформував про зміни у правилах реєстрації місця проживання та місця перебування громадян, порядок отримання та використання реєстрів списків виборців.

  Про порядок розгляду питання щодо підтримання /відхилення пропозиції сесії міської ради про об’єднання територіальних громад поінформував начальник відділу правового та кадрового забезпечення діяльності районної ради Ю.Шлапак.

  Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і громадськістю апарату районної державної адміністрації