22 січня 2018 року в приміщенні райдержадміністрації відбулися урочисті збори за участі голови райдержадміністрації І.Вінника, голови районної ради С.Волинського, іх заступників, громадськості, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій.

  У своєму виступі голова районної державної адміністрації І.Вінник зазначив, що хоча державне об'єднання УНР і ЗУНР у дев’ятнадцятому році відбулося лише символічно, проте воно мало вирішальне значення для утвердження української соборної держави у теперішніх кордонах.

  Останніми роками у дні державних свят ми не лише згадуємо видатних історичних діячів, але й вклоняємося пам'яті сучасних українських звитяжців – героїв Небесної Сотні та героїв війни за незалежність у боротьбі з російськими агресорами. Наші герої воюють на Сході не за повернення окремих територій, а за всю соборну українську землю.

  «Це свято нагадує нам, що національна єдність - це не тільки базова світоглядна цінність, а й обов'язкова передумова успішного спротиву зовнішній агресії, перемоги у «гібридній» війні, яку розв'язала проти України Російська Федерація.», - наголосив Іван Васильович.

  В знак вдячності за героїчні подвиги захисників Батьківщини відбулось покладання квітів до пам’ятних знаків борцям за Україну.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації