24 січня 2018 року відбулося розширене засідання колегії Погребищенської райдержадміністрації, на якому голова райдержадміністрації І.Вінник прозвітував про підсумки соціально-економічного розвитку району за минулий рік та окреслив основні плани та перспективи розвитку на 2018 рік.

  В роботі колегії взяли участь народний депутат України Р.Демчак, заступник голови облдержадміністрації В.Броварник, голова районної ради С. Волинський, голови виконавчих комітетів місцевих рад району, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, сільськогосподарських підприємств району, представники громадських організацій.

  Перед початком звітної доповіді учасники засідання переглянули відеофільм «Вінниччина - 2017. Від викликів, до конкретних справ».

  Голова райдержадміністрації І. Вінник у своєму виступі детально зупинився на досягненнях району у всіх пріоритетних напрямках розвитку. За результатами спільної діяльності органів влади, місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання зведений бюджет району за 2017 рік виконано на 127,4%, додатково надійшло 21,9 млн.грн. Збільшено доходи місцевих бюджетів від суб’єктів малого підприємництва – на 17,6%.

  Впродовж 2017 року через Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації та його територіальним підрозділом надано 24899 адміністративних послуг, що більше на 5400 послуг наданих за 2016 рік.

  Зекономлено через систему ПРОЗОРО більше 1,5 млн.грн. бюджетних коштів.

  Завдяки участі у обласному конкурсі розвитку територіальних громад 8 переможців реалізували свої проекти на суму 2,0 млн.грн., з цієї суми кошти обласного бюджету становлять - 668 тис. грн. За рахунок коштів державного екологічного фонду, Погребищенська центральна районна лікарня отримала кошти в сумі 2 млн.100 тис. грн.. на реконструкцію очисних споруд.

  Проведено ряд заходів з енергозбереження. В 6 навчальних закладах замінено вікна на енергозберігаючі, завершено реконструкцію Погребищенської ЗОШ №1 І-ІІІ ст., замінено котел в Саражинецькій ЗОШ, на що витрачено 3,4 млн.грн.

  Передано у власність учасників АТО 229 земельних ділянок загальною площею 444 га.

  Район займає лідируючі позиції в області за рівнем орендної плати, за використання земельних часток паїв, яка склала більше 9 % від грошової оцінки.

  Після завершення звіту голова райдержадміністрації І.Вінник, народний депутат України Р.Демчак та заступник голови облдержадміністрації В.Броварник відповіли на запитання учасників засідання.

  Народний депутат України Р.Демчак звернув увагу присутніх на активізацію роботи в напрямку децентралізації, впровадження в районі реформ у галузях освіти і медицини. Доповів про розміри надходжень коштів з державного фонду регіонального розвитку та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток територій.

  «Хочу сказати, що урядом розроблено багато реформ, але вони зможуть повністю реалізуватися лише за повної підтримки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування», - зазначив Василь Михайлович відповідаючи на запитання щодо реформ в країні. Зокрема, він детально зупинився на дорожній реформі, адже це не лише передача органам місцевого самоврядування повноважень у сфері управління автодорогами, а і передача відповідних фінансових ресурсів та відповідальності за стан таких доріг. На Вінницьку область у 2018 році Укравтодором виділено фінансування дорожнього господарства в сумі 623 млн. грн. по утриманню 7.5 тис. км. автомобільних доріг.

  Основними завданнями на почний 2018 рік заступник голови облдержадміністрації В.Броварник для Погребищенського району, зокрема, назвав:

  • здійснення енергозберігаючих заходів в бюджетних закладах;
  • реформування фінансування системи охорони здоров’я на первинному рівні;
  • створення нових робочих місць;
  • покращення стану місцевих доріг;
  • сортування і переробка сміття;
  • залучення іноземних інвестицій.

  На завершення побажав усім присутнім подальшої плідної праці.

  (Карта пріорітетів та цілей Погребищенської районної державної адміністрації - (Скачати)

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації