31 січня 2018 року відбулося засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі керівників навчально-виховних закладів району.

  Про результати проведення позапланових перевірок Погребищенським районним сектором ГУ ДСНС України у Вінницькій області дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, закладів охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням, закладів для людей похилого віку та осіб з інвалідністю, закладів відпочинку інформував начальник Погребищенського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області підполковник служби ЦЗ С.Недошовенко.

  Завідувач сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації В. Білоконь ознайомив членів комісії з комплексним планом організації практичних заходів щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені і паводків у 2018 році на території Погребищенського району, який було затверджено.

  Він також повідомив учасників засідання про створення штабу з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій у період льодоходу, повені і паводків у 2018 році.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації