5 лютого 2018 року голова райдержадміністрації І.Вінник провів нараду за участі голови районної ради С.Волинського, керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  На нараді заслухано інформацію медичних служб та начальника відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко про епідеміологічну ситуацію щодо грипу і ГРВІ в районі та у навчальних закладах зокрема. Станом на 5 січня в районі не спостерігається епідемічного підйому захворюваності.

  Начальник відділу інформаційної діяльності організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації В.Старинчук ознайомив із планом заходів підготовки та відзначення в Погребищенському районі у 2018 році Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, затверджених головою райдержадміністрації на виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

  Голова районної ради С.Волинський довів до відома присутніх графік проведення засідань постійно діючих комісій районної ради з підготовки до чергової сесії районної ради, яка відбудеться 8 лютого 2018 року.

  В ході наради розглянуто ряд питань, зокрема, про:

  • підготовку до публічного звіту голови райдержадміністрації;
  • підготовку матеріалів на чергову сесію районної ради;
  • підготовку до відзначення в районі Дня вшанування учасника бойових дій на території інших держав;
  • хід реконструкції каналізаційних мереж в ЦРЛ .

  За підсумками обговорення піднятих питань дано ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації