8 лютого 2018 року в залі засідань районної ради відбулося вручення відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» звільненим з військової служби у запас військовослужбовцям, призваним за мобілізацією.

  У заході взяли участь учасники АТО - мешканці Погребищенського району, керівництво району, депутати обласної та районної ради, голови місцевих рад району, керівництво Погребищенського військового комісаріату, районні ЗМІ, громадськість.

  Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих учасників АТО.

  Комісар Погребищенського районного військового комісаріату О. Тригуб подякував воїнам за те, що вони відгукнулися за першим покликом Батьківщини, ризикуючи найдорожчим – життям, гідно виконували свій обов’язок, відстоюючи єдність і цілісність нашої держави. Він наголосив на особистому внеску кожного із демобілізованих військовослужбовців у справу захисту України від зовнішнього агресора та побажав миру, добра, щастя, міцного здоров’я та впевненості в завтрашньому дні.

  Голова райдержадміністрації І.Вінник, голова районної ради С.Волинський та комісар О. Тригуб вручили нагрудні знаки та посвідчення 35 звільненим у запас з військової служби учасникам АТО.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації